• کد خبر : 559
  • تاریخ انتشار : 16 اکتبر 2021

رئیس انجمن غذایی و دارویی استان مازندران گفت: به‌مناسبت روز جهانی غذا، انجمن صنایع غذایی و داروئی استان مازندران اقدام به برگزاری همایش دوچرخه‌سورای کرد.

محمد مهدی گیوه‌چی رئیس انجمن غذایی و دارویی استان مازندران در جمع خبرنگاران، از برگزاری همایش دوچرخه‌سواری از مبدا بابل به مقصد نکا خبر داد و گفت: به‌مناسبت روز جهانی غذا، انجمن صنایع غذایی و داروئی استان مازندران اقدام به برگزاری این همایش کرد.

وی هدف از اجرای این برنامه را علاوه بر ایجاد شور و نشاط بین جامعه، پیوند تغذیه مناسب و ورزش برای به‌دست آوردن سلامتی و تندرستی بیان کرد و افزود: در این راستا تبیین شعار روز جهانی غذا نیز مدنظر است که رفتار ما آینده ما را می‌سازد.

گیوه‌چی تصریح کرد: صنعت غذای استان ثابت کرد که همواره حامی ورزش حتی برخی از واحدهای عضو باشگاه‌های حرفه‌ای را ایجاد کرده‌اند است که بیانگر همین اراده و تصمیم است.

رئیس انجمن غذایی و دارویی استان مازندران در ادامه یادآور شد: ورزش همگانی یکی از اهرم‌های محرک برای خانواده‌ها محسوب می‌شود و با برگزاری چنین همایش‌هایی جامعه ترغیب خواهد شد.

این مسئول همچنین گفت: اگر حتی یک نفر با دیدن این عمل به ورزش دعوت شود ما رسالتمان را انجام داده‌ایم، فردا ۲۴ مهر ماه روز جهانی غذا است، این برنامه نیز در آستانه این مهم برگزار شد.

ایسنا

دیدگاه شما