• کد خبر : 459
  • تاریخ انتشار : 15 مه 2021

تیم شهروند ساری با کسب پیروزی خانگی در آخرین دیدار مرحله حذفی رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور، در فصل آینده این رقابت ها ماندگار شد.

در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور برای بقای دو تیم شهروند ساری و اهورا بهبهان شامگاه جمعه در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری برگزار شد که درنهایت تیم شهروند در بازی خانگی با نتیجه ۵ بر ۲ پیروز شد تا سهمیه تنها نماینده فوتسال شمال کشور در فصل آینده این رقابتها حفظ شود.

برای تیم شهروند ساری دراین دیدار، “عرفان حسین زاده” و” طاها مرتضوی” هر کدام ۲ گل و “علی اکرمی”برای تیم میزبان گلزنی کردند تا خیال ساروی ها برای بقا در لیگ برتر راحت شود.

برای شهروندی‌ها در جدال سخت ونفسگیر در جدول بازنده‌ها، رضا لک سرمربی موفق فصل گذشته ساروی ها نیز در قامت یک مدیرفنی ومشاوره در کنار کادر فنی این تیم حضور داشت.

شهروند ساری در رقابت‌های امسال لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور پرنوسان ظاهر شد وبا تغییر در کادرفنی این تیم، از رسیدن به جمع هشت تیم مرحله حذفی بازمانده بود.

تیم شهروند یکی از تیم‌های قدیمی و ریشه دار فوتسال باشگاه‌های کشور است که درفصل گذشته این رقابتها درجمع ۴ تیم پایانی جدول حضور داشت.

 

دیدگاه شما