• کد خبر : 39
  • تاریخ انتشار : 24 دسامبر 2019

رالی جذاب شهروند و گیتی‌پسند در قلعه عقاب ها برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، شهروند ساری در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال عصر فردا در سالن سید رسول حسینی میزبان گیتی پسند اصفهان است.

تیم گیتی پسند اصفهان که در سال‌های اخیر همیشه برای مقام قهرمانی می‌جنگید و با جذب ستاره‌های زیاد روی نیمکت و  زمین باعث میشد که این تیم همیشه از مدعیان قهرمانی باشد و این تیم امسال نیز از این قاعده مستثنا نیست و یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی خواهد بود‌.

شهروندی‌ها که در دو دیدار گذشته خود مقابل مس سونگون و هایپر شاهین شهر با نتایج ۵ بر دو  و سه بر دو مغلوب شده اند و برای بازی مقابل رقیب قدرتمند خود انگیزه فراوانی برای صید سه امتیاز خانگی دارند.

جدال ساروی‌ها و گیتی پسندی‌ها در سال‌های اخیر همیشه حواشی بسیار زیادی را به همراه داشته است و حتی سال گذشته دیدار برگشت دو تیم در اصفهان به دلیل درگیری نیمه تمام باقی ماند و این می تواند به حساسیت های بازی که چهارشنبه در ساری برگزار می شود بیفزاید.

تیم فوتسال شهروند ساری ۳۲ امتیازی است و در رده ششم جدول قرار دارد و در آنسوی میدان نیز تیم گیتی پسند اصفهان با ۴۲ امتیاز در رده دوم جدول رقابت های لیگ برتر فوتسال ایران قرار دارد.

دیدگاه شما