رئیس هیأت نظارت بر انتخابات ساری:

عملکرد کاندیداهای شورا در ساری زیر ذره‌بین نظارت قرار دارد

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای شهرستان ساری گفت: تمامی مراحل انتخابات از نام‌نویسی تا بررسی صحت رأی‌گیری بدون مماشات زیر ذره‌بین هیأت نظارت قرار دارد.                        


حجت‌الاسلام ابوذر زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، صیانت از آرای مردم را وظیفه‌ای قانونی و شرعی دانست و اظهار کرد: به حکم قانون ما در هیأت نظارت وظیفه داریم از تمامی مراحل انتخاباتی و از تک تک آرای مردم شهرستان ساری مراقبت و دفاع کنیم و تعهد خواهیم کرد حتی در باره یک رأی نیز با متخلفان از هر طیف و دسته‌ای که باشند مماشات نکنیم.


وی با بیان اینکه نظارت بر انتخابات شهر ساری و روستاهای این شهرستان نظارتی کامل و همه‌جانبه است و همه ما به‌دنبال برگزاری انتخاباتی سالم هستیم، افزود: صحت تمامی مراحل را از نام‌نویسی کاندیداها، احراز صلاحیت‌ها، تبلیغات، برگزاری انتخابات و رأی‌گیری و تأیید درستی آن زیر ذره‌بین هیأت نظارت قرار دارد و وفق قانون عمل می‌کنیم و در این راه با احدی مماشات نمی‌کنیم.


رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای شهرستان ساری تصریح کرد: امیدوار به رحمت الهی و پشتیبانی مردم هستیم چون مردم و رهبری نظام خواستارند که امانتداری شرط اول و اصلی برگزاری انتخابات باشد پس همه مراحلی که ذکر کردیم از امانت ها و از حق‌الناس است که طبق فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری(حفظه الله) قاطعانه و با کمک دیگر دست‌اندرکاران قانونی انتخابات از تمامی آنها صیانت می‌شود.


زارعی تأکید کرد: هیأت نظارت با رعایت بی‌طرفی و چشمانی تیز تأمین کننده‌ی آرامش و آسودگی انتخاباتی مردم شهرستان خواهد بود لذا همه هیأت نظارت را از خود بدانند چون بدون وابستگی به گروه‌ها و کاندیداها فقط به مر قانون عمل خواهد شد.


وی با تأکید بر اینکه انتخابات حق‌الناس است، افزود: از دستگاه‌های مسؤول در اجرای انتخابات می‌خواهیم با وسواس به وظایف قانونی خود عمل کرده تا افراد راه یافته به پارلمان محلی از خوش‌نامان، پاکدست‌ها و صالحین مورد نظر قانون باشند.


رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای شهرستان ساری با تأکید بر رعایت قانون در روند انتخابات گفت: سوء‌استفاده کنندگان احتمالی از امکانات بیت‌المال رصد می‌شوند و از تمامی کاندیداها می‌خواهم از توزیع امکانات و هرگونه چیزی که خدشه در روند انتخابات سالم باشد پرهیز کنند چون قانون فقط انتخابات سالم را به رسمیت می‌شناسد و فقط انتخابات سالم موجب رضایت خدا و مردم می شود.


زارعی خاطرنشان کرد: قانون، ساز و کارهای لازم را برای صیانت از آرای ملت مشخص کرده و  فصل‌الخطاب در انتخابات و نظارت بر سوابق و اعمال کاندیداها از نام نویسی تا رأی‌گیری قانون است و هیچگاه سلیقه فردی و گروهی نمی‌تواند آن را متوقف کند.


وی با بیان اینکه کاندیداهای شورای شهر و روستاهای ساری باید رقابتی سالم داشته باشند و از تهمت و تخریب یکدیگر پرهیز کنند، گفت: عملکرد کاندیداهای شورای شهر و روستای در ساری زیر زره‌بین هیأت نظارت قرار دارد و انتخابات باشکوه و رقابتی را در پیش خواهیم داشت و از تمامی مردم شهر ساری و روستاهای این شهرستان می‌خواهیم برای سالم‌سازی انتخابات به نمایندگان خود  در هیأت نظارت کمک کنند.

گالری تصاویر
فیلم